
Suikerglas op Sint Rosa
De Theater in de klas-voorstelling Suikerglas komt eenmalig terug! Op zondag 30 augustus zie je deze ode aan onzekerheid op Sint Rosa Festival.
vanaf 12 jaar | 50 minuten
Tijdens In je smoel – ECHTNEP (12+) door SALLY en Het Laagland waant het publiek zich in een wereld waarin niets is wat het lijkt. Ze worden om de tuin geleid tijdens een performance waarin feiten en fabels nauwelijks van elkaar te onderscheiden zijn.

Performers Kiki van Aubel en Thirza Putri Riphagen dagen de jongeren op een fysieke en humoristische manier uit om na te denken over wat desinformatie en propaganda is. En over de manieren waarop jongeren hier zelf mee te maken hebben. In hoeverre zijn zij al verstrikt geraakt in algoritmes, filters en fake news? En hoe vind je door middel van kritisch denken een uitweg uit de fabeltjesfuik?

De Theater in de klas-voorstelling Suikerglas komt eenmalig terug! Op zondag 30 augustus zie je deze ode aan onzekerheid op Sint Rosa Festival.

Hoe leef je door als de oorlog door je achtertuin raast? Welke zaken stoppen vanzelfsprekend te zijn en wat houd je overeind? Dat onderzoeken jongeren in deze voorstelling.
De film naar de gelijknamige theatervoorstelling.

Theater in de klas over je onzekerheid als superkracht.

Loopt jouw hoofd soms ook over? Lijkt het alsof iedereen wel iets van je wil? Rustig blijven is best moeilijk, zeker als je de druk voelt van je ouders, je vrienden en van school.

Een aangrijpende theaterroute over grijs gebied in oorlogstijd.
Gedenkwaardig theater door 7 jongeren, gebaseerd op verhalen van Limburgse verzetsstrijdsters uit de Tweede Wereldoorlog.

Over waaromn we zo kijken naar het verschil.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg als eerste het laatste Laagland-nieuws!