
PUSSY
Over de genderjungle die middelbare school heet.
Vanaf 14 jaar | 50 minuten
Jongeren uit Sittard verdiepten zich onder leiding van theatermaker Celine Daemen in de herinneringen van mensen aan de Tweede Wereldoorlog. Zij spraken met ouderen over hoe het was jong te zijn in oorlogstijd.
Deze gesprekken, vol herinneringen en verhalen, vormen samen met ander bronmateriaal de basis van de voorstelling 'Weet je nog, weet je niet meer?'
Lange tijd vroegen we aan opa en oma: “Hoe was het nou eigenlijk, die oorlog?” Maar 73 jaar zijn verstreken sinds 1945, en er zijn steeds minder opa’s en oma’s die nog kunnen vertellen over toen. Het gevaar loert dat ook hun herinneringen en verhalen een stille dood sterven. 5 jongeren onderzoeken het belang van herdenken, herinneren en herbeleven tijdens Theater na de Dam. Hun missie? De verhalen levend te houden, en vergetelheid tegengaan.

Over de genderjungle die middelbare school heet.
Theater in de klas, sluw verpakt als verkooppraatje.
Spelverlangens is een combinatie van twee voorstellingen ontstaan uit een bijzondere samenwerking.
Hoe klein zijn we eigenlijk? Mogen wij onszelf nog wel klein noemen? We weten al zoveel.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg als eerste het laatste Laagland-nieuws!