Amber Nelissen repeteert met één van onze 8+ groepen. Ze is afgestudeerd als actrice en klassiek zangeres. Onze jongste spelers gaan met Amber aan de slag met teksttheater, improvisatie, muziektheater én het gebruik van hun stem.
Actrice en zangeres Evelien Luiten repeteert na haar zwangerschapsverlof met één van de twee 12+ groepen. Ze is afgestudeerd zangeres aan het conservatorium van Rotterdam en speelt piano. Tijdens de repetities met haar groep ligt de nadruk dan ook op muziektheater.
Stefan Droger repeteert met één van de twee 12+ groepen. Hij is regisseur en theatermaker en studeerde in 2024 af aan Toneelacademie Maastricht. Zijn focus ligt op fysiek theater en performativiteit. Hij zal met zijn groep vooral aan de slag gaan met het maakproces en het verwerken van je eigen fascinaties in een theaterstuk.
Amber Schoonbrood vervangt Evelien Luiten tijdens haar zwangerschapsverlof. Amber zit in het laatste jaar van haar opleiding docent theater aan Fontys Tilburg en heeft de acteursopleiding aan Vista college Heerlen afgerond. Amber is een spelende maker die haar Jong Laaglanders verschillende thema’s, speelstijlen en technieken wil laten ontdekken zodat ze hun eigen makersschap kunnen ontwikkelen.
Heb je een vraag over Jong Laagland? Dan kun je terecht bij artistiek coördinator Sophie van Heesewijk (sophie@hetlaagland.nl).